Lístky

Lístky sú najlacnejšou formou dopravy u nás. Ide o zdieľanú formu prepravy, v pravidelných intervaloch, kde sa náklady na cestovné rozdelia medzi viacero cestujúcich až do maximálnej kapacity vozidla/minibusu. Táto forma prepravy je určená pre cestujúcich, ktorým nevadí cudzia spoločnosť a radi ušetria. Postupne budeme prinášať zaujímavé destinácie, kde sa budete môcť touto formou dopraviť. V letnej sezóne plánujeme aj zaujímavé turistické destinácie. Zaplatiť cestovné si môžete hneď po rezervácii kartou cez našu platobnú bránu alebo platbou cez bankový účet.

Nowy targ odvez.eu

Spišská Nová Ves - Nowy targ
cez Levoču, Poprad, Zakopane

Nákupy v tržnici v Nowom Targu plus možnosť nákupu potravín v miestnom supermarkete Biedronka. Odchod zo Spišskej Novej Vsi približne o 6:30.  Miesto nástupu je v rámci miest Spišská Nová Ves, Levoča a Poprad je podľa potreby cestujúceho v cene. V rámci okolia týchto miest alebo po ceste je nutné informovať sa mailom rezervacie@odvez.eu prípadne použiť formulár alebo telefonicky s otázkou na možnosť nástupu. Trasa začína v Spišskej Novej Vsi, pokračuje do Levoče, ďalej smerom na Poprad a cez Veľkú Lomnicu smerom na Ždiar do Noweho Targu.  Trasa sa môže podľa potreby cestujúcich zmeniť. Cena je za obojsmernú prepravu. 
Štart je v Spišskej Novej Vsi je nutné počkať kým nastúpia ostatný cestujúci po trase. Budeme Vás informovať o približnom príjazde. 
Cena 15€/osoba obojsmerne v rámci odchádzajúcich miest (SN,LE,PP) a po ceste smerom na Nowy Targ alebo možnosť rezervácie celého auta pre maximálne 7 osôb.

Zakopane

Zaži najznámejšiu ulicu Krupowky, kde nájdeš obchodíky so suvenírmi, miestne reštaurácie, kaviarne cukrárne, tržnicu Gubalowka ktorú nájdeš  hneď pod ňou. Možnosť vyviesť sa pozemnou lanovkou na vrch Gubalowka. Alebo radšej vyskúšať turistiku po okolí. Spoznaj Tatry aj z tej opačnej strany.  Pravidelne štvrtok, sobotu, nedeľu ráno odchod zo Spišskej Novej Vsi cez Levoču a Poprad.  Linka pokračuje do Noweho Targu a Krakowa.  Spiatočná cesta je v sobotu okolo 15:00 . O všetkých časoch odchodov a zmenách Vás budeme informovať telefonicky prípadne mailom. Možné nástupné miesta sú uvedené vo formulári. Ak máte záujem z obcí ktoré sú mimo trasy informujte sa telefonicky alebo mailom. 

Krakow

Spoznaj druhé najväčšie mesto v Poľsku. Centrum mesta je jedno z najväčších v Európe, kde ústia hlavné ulice mesta. Priamo v centre po názvom Rynek Główny nájdete niekoľko pamiatok. Tržnicu Sukiennice kde sa kedysi predávalo súkno a textil dnes tu možno nájsť predovšetkým suveníry. Niekoľko kostolov najznámejší je Mariánsky kostol, najstarší a najmenší Kostol sv. Vojtecha. Hrad Wawel zapísaný na zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.  Vedľa hradu nájdete jaskyňu Dračia jama. Pred jaskyňou je umiestnená socha draka ktorá v pravidelných intervaloch chŕli oheň. Krakow mal v minulosti opevnenie aby sa mohol brániť pred nájazdom cudzích vojsk, zachovala sa len Floriánska brána a Barbakan v severnej časti mesta. Zaži mesto kde na teba číha história s každej strany. 

Rumunsko

Mate radi krásnu prírodu, hrady, zámky rôzne netradičné atrakcie tak je načase vyskúšať Rumunsko.  Karpaty ktoré sa tiahnu až k nám na Slovensko, prinášajú pohľady ktoré nikde inde nevidno. Vyskúšaj Transylvániu kde z každej strany cítiť jedinečnú históriu.   Výhodné ceny, príjemná vzdialenosť robia z Rumunska zaujímavú netradičnú destináciu.  

Bulharsko

Pieskové pláže stabilné počasie a príjemné teploty v lete. Jedna z najobľúbenejších destinácii Slovákov v letnej sezóne. Výhodné ceny ubytovania, jedla a služieb robia z Bulharska destináciu pre príjemnú letnú dovolenku.

Tu si môžete nájsť svoje ubytovanie :

Kontaktujte nás

Volajte alebo rezervujte svoju prepravu online.

+421 951 588 087

PO – PIA  9:00 – 18:00, SO  10:00-12:00

 

info@odvez.eu

social media