Lístky

Lístky sú najlacnejšou formou dopravy u nás. Ide o zdieľanú formu prepravy, v pravidelných intervaloch, kde sa náklady na cestovné rozdelia medzi viacero cestujúcich až do maximálnej kapacity vozidla/minibusu. Táto forma prepravy je určená pre cestujúcich, ktorým nevadí cudzia spoločnosť a radi ušetria. Postupne budeme prinášať zaujímavé destinácie, kde sa budete môcť touto formou dopraviť. V letnej sezóne plánujeme aj zaujímavé turistické destinácie. Zaplatiť cestovné si môžete hneď po rezervácii kartou cez našu platobnú bránu alebo platbou cez bankový účet.

Nowy targ odvez.eu

Spišská Nová Ves - Nowy targ
cez Levoču, Poprad, Bialku Tatransku

Nákupy v tržnici v Nowom Targu plus možnosť nákupu potravín v miestnom supermarkete Biedronka odchody každý štvrtok/sobotu ráno. Odchod zo Spišskej Novej Vsi o 7:00.  Miesto nástupu je v rámci miest Spišská Nová Ves, Levoča a Poprad je podľa potreby cestujúceho v cene. V rámci okolia týchto miest alebo po ceste je nutné informovať sa mailom rezervacie@odvez.eu prípadne použiť formulár s otázkou na možnosť nástupu. Trasa začína v Spišskej Novej Vsi, pokračuje do Levoče, ďalej smerom na Poprad a cez Veľkú Lomnicu smerom na Ždiar do Noweho Targu.  Trasa sa môže podľa potreby cestujúcich zmeniť. Cena je za obojsmernú prepravu. 
Možnosť vystúpiť už v Białke Tatrzańskej pri aquaparku Therma Bania. Ak chcete len zrelaxovať ponúkame možnosť vystúpenia pri aquaparku Therma Bania o cca 8:30 vstup je od 9:00.
Štart je o 07:00 v Spišskej Novej Vsi je nutné počkať kým nastúpia ostatný cestujúci v trase budeme Vás informovať o približnom príjazde. 
Cena (máj/jún) 10€/osoba obojsmerne v rámci odchádzajúcich miest (SN,LE,PP) a po ceste smerom na Nowy Targ alebo možnosť rezervácie celého auta pre maximálne 7 osôb. 

Rumunsko

Mate radi krásnu prírodu, hrady, zámky rôzne netradičné atrakcie tak je načase vyskúšať Rumunsko.  Karpaty ktoré sa tiahnu až k nám na Slovensko, prinášajú pohľady ktoré nikde inde nevidno. Vyskúšaj Transylvániu kde z každej strany cítiť jedinečnú históriu.   Výhodné ceny, príjemná vzdialenosť robia z Rumunska zaujímavú netradičnú destináciu.  

Bulharsko

Pieskové pláže stabilné počasie a príjemné teploty v lete. Jedna z najobľúbenejších destinácii Slovákov v letnej sezóne. Výhodné ceny ubytovania, jedla a služieb robia z Bulharska destináciu pre príjemnú letnú dovolenku. Odvez sa od svojich dverí až do svojho letoviska.

KÚPIŤ LÍSTOK

 • Białka Tatrzańska / Therma Bania PL
 • Levoča
 • Nowy Targ PL
 • Poprad
 • Sibiu RO
 • Spišská Nová Ves
  alebo môžete použiť formulár
  Telefonický kontakt nemusíte zadávať ale vieme sa s Vami rýchlejšie spojiť.
  Uveďte požiadavky na prepravu (napríklad miesta kde bude prebiehať, km a časový úsek na ktorý prepravu potrebujete a iné) .

  Kontaktujte nás

  Volajte alebo rezervujte svoju prepravu online.

  +421 951 588 087

  PO – PIA  9:00 – 18:00, SO  10:00-12:00

   

  info@odvez.eu

  social media