Zakopane

Trasa Spišská Nová Ves - Levoča - Poprad - Zakopane

Zakopane

Zakopane

Voľné termíny a miesta uvedené dole v rezervačnom formulári v časti dátum. 
Zakopané je okresné mesto v poľskom Malopoľskom vojvodstve. Je strediskom powiatu tatrzańskiego, najväčším mestom v bezprostrednej blízkosti Tatier a centrom cestovného ruchu, zimných športov, ktorému Poliaci hovoria „hlavné zimné mesto Poľska“. Wikipédia
Zaži najznámejšiu ulicu Krupowky, kde nájdeš obchodíky so suvenírmi, miestne reštaurácie, kaviarne cukrárne, tržnicu Gubalowka ktorú nájdeš  hneď pod ňou. Možnosť vyviesť sa pozemnou lanovkou na vrch Gubalowka. Alebo radšej vyskúšať turistiku po okolí. Spoznaj Tatry aj z tej opačnej strany.  
Pravidelne štvrtok, sobotu, nedeľu ráno odchod zo Spišskej Novej Vsi cez Levoču a Poprad.  Linka pokračuje do Noweho Targu a Krakowa.  Spiatočná cesta je vo štvrtok a sobotu okolo 15:00 a v nedeľu v podvečerných hodinách. O všetkých časoch odchodov a zmenách Vás budeme informovať telefonicky prípadne mailom. Možné nástupné miesta sú uvedené vo formulári. Ak máte záujem z miest ktoré  nie sú uvedené informujte sa telefonicky alebo mailom. 
Rezervovať môžete prostredníctvom nášho rezervačného formulára alebo telefonicky.  S pomocou Booking.com si môžete zabezpečiť aj ubytovanie a stráviť tak víkend v tomto peknom Poľskom mestečku pod Tatrami. 
Upozornenie: Výrazne doporučujeme na dobu pobytu v zahraničí si zabezpečiť cestovné poistenie osôb v prípade nepredvídaných okolností Vám môže ušetriť Vaše financie, najmä ak chcete ísť na turistiku.  

Rezervačný formulár:

Telefonický kontakt aby sme sa s Vami vedeli rýchlejšie spojiť.
Dostupné termíny si môžete pozrieť tu. Jazdíme iba po rezervácii pre minimálne 4 osoby, respektíve je nutné počkať, kým sa rezervuje minimálny počet osôb teda 4. Pri dátumoch je uvedený aktuálny počet voľných miest. Pre individuálnu prepravu v iné dni použite taxi rezervačný formulár alebo telefonický či mailový kontakt.
Je potrebné uviesť pre prípad návratu aj v ten istý deň.
max. 7 osôb
Vyberte si mesto/obec po našej trase. Ak ste ho nenašli opýtajte sa na možnosť nástupu. V Krakowe je nástupné miesto Dworzec Kolejowy Kraków Główny Parking prípadne možnosť nástupu na letisku (nutné uviesť do formulára). Pre individuálnu prepravu v iné dni použite taxi rezervačný formulár alebo telefonický či mailový kontakt.
Výstupné miesto v Zakopanom máme pri ulici Krupowky. V Krakowe je výstupné miesto Dworzec Kolejowy Kraków Główny Parking prípadne letisko (uvedte do rezervácie). Pre jednosmernú cestu zo Zakopaného/Krakowa uveďte kam chcete ísť.
Ak máte iné požiadavky prosím napíšte nám. Trasa Spišská Nová Ves - Levoča - Poprad - Zakopane - Krakow a späť.
Cena za osobu do Zakopaneho/10€ jednosmerne alebo 15€ za obojsmernú jazdu v rovnaký deň. Cena za osobu do alebo z Krakowa 30€/jednosmerne. V nedeľu je cena do Krakowa 35€/obojsmerne. Cena za viac ako 4 osoby do Krakowa - 130 € a do Zakopaneho 70 €. O odchodoch Vás budeme informovať mailom prípadne telefonicky. Po zaslaní požiadavky môžete zaplatiť za prepravu aj platobnou kartou.

Kontaktujte nás

Volajte alebo rezervujte svoju prepravu online.

+421 951 588 087

PO – PIA  9:00 – 18:00, SO  10:00-12:00

 

info@odvez.eu

social media