Zakopane

Trasa Spišská Nová Ves - Levoča - Poprad - Zakopane

Zakopane

Zakopane

Voľné termíny a miesta uvedené dole v rezervačnom formulári v časti dátum. 
Zakopané je okresné mesto v poľskom Malopoľskom vojvodstve. Je strediskom powiatu tatrzańskiego, najväčším mestom v bezprostrednej blízkosti Tatier a centrom cestovného ruchu, zimných športov, ktorému Poliaci hovoria „hlavné zimné mesto Poľska“. Wikipédia
Zaži najznámejšiu ulicu Krupowky, kde nájdeš obchodíky so suvenírmi, miestne reštaurácie, kaviarne cukrárne, tržnicu Gubalowka ktorú nájdeš  hneď pod ňou. Možnosť vyviesť sa pozemnou lanovkou na vrch Gubalowka. Alebo radšej vyskúšať turistiku po okolí. Spoznaj Tatry aj z tej opačnej strany.  
Pravidelne sobotu, nedeľu odchod zo Spišskej Novej Vsi cez Levoču, Poprad, Zakopane, Nowy Targ do Krakowa. Voľné termíny a miesta nájdete vo formulári.  Spiatočná cesta je v sobotu okolo 11:00 a v nedeľu v podvečerných hodinách.  Spiatočná cesta je v sobotu okolo 15:00 a v nedeľu v podvečerných hodinách. O všetkých časoch odchodov a zmenách Vás budeme informovať telefonicky prípadne mailom. Možné nástupné miesta sú uvedené vo formulári. Ak máte záujem z miest ktoré  nie sú uvedené informujte sa telefonicky alebo mailom. 
Rezervovať môžete prostredníctvom nášho rezervačného systému alebo telefonicky.  S pomocou Booking.com si môžete zabezpečiť aj ubytovanie a stráviť tak víkend v tomto peknom Poľskom mestečku pod Tatrami. 
Upozornenie: Výrazne doporučujeme na dobu pobytu v zahraničí si zabezpečiť cestovné poistenie osôb v prípade nepredvídaných okolností Vám môže ušetriť Vaše financie, najmä ak chcete ísť na turistiku.  

Ak chcete cestovať sám alebo so známym či rodinou.

Kontaktujte nás

Volajte alebo rezervujte svoju prepravu online.

+421 951 588 087

PO – PIA  9:00 – 18:00, SO  10:00-12:00

 

info@odvez.eu

social media