Spišská Nová Ves - Nowy Targ

Trasa Spišská Nová Ves - Levoča - Poprad - Zakopane - Nowy Targ - Krakow a späť

Nákupy v tržnici v Nowom Targu, plus možnosť nákupu potravín v miestnom supermarkete odchody každý štvrtok/sobotu ráno. Odchod zo Spišskej Novej Vsi približne o 6:15.  Miesto nástupu je možné po celej trase. V rámci okolia týchto miest alebo po ceste je nutné informovať sa, prípadne použiť formulár s otázkou na možnosť nástupu. Trasa začína v Spišskej Novej Vsi, pokračuje do Levoče, ďalej smerom na Poprad a cez Veľkú Lomnicu smerom na Ždiar do Zakopaného, Noweho Targu a Krakowa.  Trasa sa môže podľa potreby cestujúcich zmeniť. Cena je za obojsmernú prepravu.  

Nowy targ odvez.eu

Spišská Nová Ves - Nowy targ
cez Levoču, Poprad,
Zakopane

Voľné termíny a miesta uvedené dole v rezervačnom formulári pri dátumoch.

Štart je približne o 6:15 v Spišskej Novej Vsi je nutné počkať kým nastúpia ostatný cestujúci v trase, budeme Vás informovať o približnom odchode a tiež mieste nástupu.  Je možné nastúpiť aj v obciach Dravce, Spišský Štvrtok, Jánovce, Hôrka, Švábovce, Hozelec ak budú cestujúci upravíme podľa potreby trasu. 

Možnosť vystúpiť už v Białke Tatrzańskej pri aquaparku Therma Bania. sme zrušili kvôli zmene trasy.  Ak máte záujem o termálne kúpanie ozvite sa, po trase cez Zakopane je možnosť vystúpiť pri viacerých termálnych kúpaliskách prípadne sa odviesť len do Zakopaného

Cena 15€/osoba obojsmerne v rámci odchádzajúcich miest (SN,LE,PP) a po ceste smerom na Nowy Targ, alebo možnosť rezervácie viacerých miest za výhodnejšie ceny. Cena pre stálych zákazníkov je 12€/osobu bez iných podmienok. Odchod z tržnice je približne o 12:30 presun k supermarketu Biedronka s možnosťou nákupu potravín. Odchod od supermarketu približne o 13:30. 

Rezervovať môžete prostredníctvom formulára alebo telefonicky prípadne emailom. Pri rezervovaní cez formulár alebo mailom Vás budeme kontaktovať. Rezervácia môže byť zrušená v prípade nedostatočného počtu cestujúcich v daný deň. Časové zmeny odchodov budú vopred oznámené telefonicky prípadne mailom.  
Novinka: Večerný nákup potravín v Biedronke. 
Od 3.11.2022 spúšťame rezerváciu len na prepravu k obľúbenému supermarketu Biedronka vo večerných hodinách. Momentálne budeme jazdiť  večer podľa termínov dole vo formulári. Odjazd približne o 15:00 zo Spišskej Novej Vsi. Všetky dostupné termíny a voľné miesta na prepravu nájdete v rezervačnom formulári nižšie kde si môžete prepravu aj zarezervovať. Pre večerný nákup platí dátum s poznámkou večerný nákup v Biedronke. Cena je 12 €/osoba.

Rezervačný formulár :

Telefonický kontakt aby sme sa s Vami vedeli rýchlejšie spojiť.
Dostupné termíny si môžete pozrieť tu. Pri dátumoch je uvedený aktuálny počet voľných miest.
max. 7 osôb, pri viac ako 4 osobách je potrebné uhradiť zálohu 25€ ( platí len pre prvú rezerváciu )
Mesto/obec po našej trase.
Výstupné miesto máme v Tržnici v Nowom Targu. Výstupné miesto pri Aquaparku Therma Bania v Bialke Tatranskej sa ruší kvôli zmene trasy. Pre výstup do Zakopaneho alebo Krakowa použite formulár na stránke pre rezerváciu prepravy do Zakopaneho alebo Krakowa. Pre večerný nákup v Biedronke zadajte výstupné miesto Biedronka vecerný nákup
Ak máte iné požiadavky prosím napíšte nám. Trasa Spišská Nová Ves - Levoča - Poprad - Nowy Targ a späť.
Cena za osobu/15€. Cena pre stálych zákazníkov 12€/osobu bez iných podmienok. Pre cenu a obsadenosť pre viac osôb sa informujte telefonicky mailom. Po odoslaní rezervačného formulára môžete zaplatiť za lístky v našej platobnej bráne platobnou kartou. Cena pri preprave Večerný nákup v Biedronke je 12€ bez ďalších zliav.
Po zaslaní požiadavky Vás budeme kontaktovať.
Ak Vám nevyhovujú tieto formy rezervácie môžete sa informovať a rezervovať prepravu na našom telefónnom čísle.

Kontaktujte nás

Volajte alebo rezervujte svoju prepravu online.

+421 951 588 087

PO – PIA  9:00 – 18:00, SO  10:00-12:00

 

info@odvez.eu

social media