Spišská Nová Ves - Nowy Targ

Trasa Spišská Nová Ves - Levoča - Poprad - Zakopane - Nowy Targ - Krakow a späť

Nákupy v tržnici v Nowom Targu, plus možnosť nákupu potravín v miestnom supermarkete odchody každý štvrtok/sobotu ráno. Odchod zo Spišskej Novej Vsi približne o 6:15.  Miesto nástupu je možné po celej trase. V rámci okolia týchto miest alebo po ceste je nutné informovať sa, prípadne použiť formulár s otázkou na možnosť nástupu. Trasa začína v Spišskej Novej Vsi, pokračuje do Levoče, ďalej smerom na Poprad a cez Veľkú Lomnicu smerom na Ždiar do Zakopaného, Noweho Targu a Krakowa.  Trasa sa môže podľa potreby cestujúcich zmeniť. Cena je za obojsmernú prepravu.  

Nowy targ odvez.eu

Spišská Nová Ves - Nowy targ
cez Levoču, Poprad,
Zakopane

Voľné termíny a miesta uvedené dole v rezervačnom formulári pri dátumoch.

Štart je približne o 6:15 v Spišskej Novej Vsi je nutné počkať kým nastúpia ostatný cestujúci v trase, budeme Vás informovať o približnom odchode a tiež mieste nástupu.  Je možné nastúpiť aj v obciach po ceste ak budú cestujúci upravíme podľa potreby trasu. 

NOVINKA: Možnosť vystúpiť v Bukovine Tatrzańskej pri aquaparku Termy Bukovina. Ceny vstupného si môžete pozrieť po kliknutí na odkaz. Ak máte záujem o iné termálne kúpanie ozvite sa, po trase je možnosť vystúpiť pri viacerých termálnych kúpaliskách prípadne sa odviesť len do Zakopaného

Cena 15€/osoba obojsmerne v rámci odchádzajúcich miest (SN,LE,PP) a po ceste smerom na Nowy Targ, alebo možnosť rezervácie viacerých miest za výhodnejšie ceny.  Odchod z tržnice je približne o 12:30 presun k supermarketu Biedronka s možnosťou nákupu potravín. Odchod od supermarketu približne o 13:30. 

Rezervovať môžete prostredníctvom rezervačného systému alebo telefonicky prípadne emailom. Pri rezervovaní cez rezervačný systém alebo mailom Vás budeme kontaktovať. Rezervácia môže byť zrušená v prípade nedostatočného počtu cestujúcich v daný deň. Časové zmeny odchodov budú vopred oznámené telefonicky prípadne mailom.  
Po zaslaní požiadavky Vás budeme kontaktovať.
Ak Vám nevyhovujú tieto formy rezervácie môžete sa informovať a rezervovať prepravu na našom telefónnom čísle.

Kontaktujte nás

Volajte alebo rezervujte svoju prepravu online.

+421 951 588 087

PO – PIA  9:00 – 18:00, SO  10:00-12:00

 

info@odvez.eu

social media